29 kwietnia uczennice klasy II wzięły udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Wiosenny Koncert na Wiersze”, który odbył się w Regionalnym Ośrodku Kultury w Zatorze. Wydarzenie przebiegało w niezwykle przyjaznej i kameralnej atmosferze, sprzyjającej pięknym artystycznym prezentacjom oraz wspólnemu przeżywaniu poezji.
Dzieci zaprezentowały się wspaniale i z ogromnym zaangażowaniem, zachwycając jury oraz publiczność swoją interpretacją utworów. Jesteśmy bardzo dumni z ich występów i osiągniętych sukcesów.
Z ogromną radością informujemy o wynikach konkursu:
Grand Prix zdobyła Maja Bartuś,
I miejsce zajęła Milena Miętka,
II miejsce otrzymała Martyna Balonek.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i laureatkom, życząc kolejnych sukcesów oraz niegasnącej pasji do piękna słowa.